kwiaty online

Kwiaty online – jak to działa?

kwiaty online Osoby, które jeszcze nigdy nie korzystały z usług kwiaciarni internetowej często zastanawiają się, czy zamawiając kwiaty online otrzymają pełnowartościowy, świeży bukiet. Odpowiedź brzmi- jak najbardziej. Dajemy gwarancję świeżości a nasi floryści z którymi współpracujemy zawsze starają się możliwie najwierniej odwzorowywać bukiety ze zdjęć wzorcowych. Cały czas staramy się współpracować z najlepszymi lokalnymi kwiaciarniami. Mamy coraz więcej punktów w całym kraju co cały czas pozwala na sprawne realizacje zamówień.

Dlaczego jednak kwiaty online? Powodów może być kilka. Po pierwsze, możemy być z dala od osoby którą chcemy obdarować, nawet na drugim końcu świata. Po drugie możemy po prostu nie mieć czasu na wizytę w tradycyjnej kwiaciarni- unikamy stania w korkach, poszukiwania miejsca do zaparkowania oraz oczekiwania na przygotowanie bukietu. Niezależnie od powodu z pomocą przychodzi kwiaciarnia internetowa która może przyjąć zamówienie z całego świata. Można wybrać dowolny bukiet z oferty który doręczymy pod wskazany adres w Polsce nie doliczając dodatkowych opłat za dowóz. W naszej kwiaciarni internetowej obowiązuje dostawa 0 zł w całym kraju. W zależności od wybranej oferty zamówienia doręczamy 7 dni w tygodniu poprzez lokalne kwiaciarnie lub od wtorku do piątku w przypadku oferty Pachnąca Przesyłka- kwiaty+ wazon gratis oraz Flowerboxów.

Takie kwiaty online to doskonały pomysł na prezent – niezależnie od tego na jaką okazję. Dzięki naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Od niedawna mamy w naszej kwiaciarni dostępne piękne i eleganckie pudełka z różami – flowerboxy. Więcej o nich pisaliśmy tutaj: LINK. Nie wiesz jak zamówić kwiaty online? Skorzystaj z poczty internetowej i wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń – odpowiemy na każdą wiadomość. Sprawdź i przekonaj się dlaczego zaufało nam tylu klientów.