flowerbox

flowerbox

Flowerbox – gorąca nowość w ofercie naszej kwiaciarni

Już niebawem w naszej kwiaciarni online pojawi się szeroka oferta pudełek z kwiatami. Najwyższej jakości flowerboxy będą dostępne w całej Polsce wraz z dostawą za 0 zł. Dzięki oryginalnemu i niepowtarzalnemu wyglądowi już samych pudełek mamy wrażenie do czynienia z produktem naprawdę ekskluzywnym. Każdy flowerbox jest w kolorze miętowym a materiał z jakiego jest wykonany ma fakturę aksamitu – jest przyjemny w dotyku a do tego wygląda bardzo elegancko. Do tego wszystkiego możesz wybrać kolor róż, wielkość pudełka oraz dodać własny, spersonalizowany bilecik który zostanie wydrukowany na papierze o fakturze płótna. Z całą pewnością jest to jedyna taka oferta.

Wysoka jakość nie zawsze jednak musi oznaczać wysoką cenę. Dzięki naszemu doświadczeniu, najlepszym florystom oraz współpracy ze sprawdzoną firmą kurierską możemy doręczyć każdy flowerbox w dowolne miejsce w Polsce w konkurencyjnej cenie. U nas zawsze dostawa jest za 0 zł, nie zaskoczymy podczas składania dopłatą za wybór godzin lub za mniejszą miejscowość.

Dlaczego warto podarować taki flowerbox? Jak już wspomnieliśmy jest to produkt premium najwyższej jakości. W prosty sposób możemy obdarować bliską nam osobę takim prezentem. Nie ważne, czy zamawiamy kwiaty na imieniny, urodziny, rocznicę – flowerbox będzie dobrym pomysłem pokazującym, że mamy dobry gust oraz, że bardzo nam zależy. W naszej kwiaciarni internetowej takie flowerboxy i nie tylko można zamawiać przez całą dobę, w zależności od oferty doręczamy albo 7 dni w tygodniu, albo od wtorku do piątku. W przypadku koszy delikatesowych, flowerboxów oraz oferty Pachnąca Przesyłka – kwiaty + wazon gratis doręczenia odbywają się właśnie od wtorku do piątku. Jednak dzięki wysyłce firmą kurierską DPD masz dostęp do śledzenia statusu przesyłki oraz numer kontaktowy do kuriera.

Zachęcamy do śledzenia naszej oferty, już niebawem pojawi się możliwość zamawiania flowerboxów. Działamy jako kwiaciarnia online od lat stale rozwijając naszą ofertę. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniu klientów. Zaufaj nam również i Ty.

flowerbox