Jakie kwiaty na imieniny są dobrym wyborem?

Jakie kwiaty na imieniny ? Najczęstszą odpowiedzią na tak postawione pytanie jest oczywiście: „To zależy”. Ilu ludzi tyle gustów. Najczęściej zamawianymi bukietami z okazji imienin w naszej kwiaciarni online są te, składające się głównie z kwiatów typu: róże, gerbery, frezje, alstromerie. Często też są wybierane przez naszych klientów bukiety z samych tulipanów lub tych, które tulipany zawierają, jednak one dostępne są kilka miesięcy w roku (zazwyczaj od stycznia do maja). Popularnym wyborem są również słoneczniki. One z kolei zamawiane są w okresie wakacyjnym. Królują zatem bukiety mieszane, czyli te, które składają się z kilku rodzajów kwiatów. Niemniej jednak dużym zainteresowaniem cieszą się kompozycje z samych róż. W tym wypadku są to zazwyczaj róże w kolorze czerwonym, wysyłane często do żon, narzeczonych czy dziewczyn.

Nie ma jasnych reguł, co do tego jakie kwiaty na imieniny są dobrym wyborem – jest to dobra wiadomość, ponieważ mamy niemal nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o samo zamówienie kwiatów. Powinniśmy głównie kierować się :

  1. Preferencje i upodobania osoby obdarowywanej – po prostu zamówmy jej bukiet, z kwiatów, które lubi;
  2. Ulubiona kolorystyka – szukajmy bukietów utrzymanych w tonacji, która najbardziej podoba się osobie obdarowywanej;
  3. Sezonowe kwiaty – jeżeli jest sezon na słoneczniki – wyślijmy je, jeżeli na tulipany – nie zawahajmy się, by je zamówić;
kwiaty na imieniny
Bukiet kwiatów na imieniny

Doręczamy kwiaty od 2010 roku. Doręczyliśmy już setki tysięcy bukietów w całej Polsce, a wśród nich dziesiątki tysięcy bukietów z okazji imienin i jednego możemy być pewni – słuchaj zawsze Twojego wewnętrznego głosu i intuicji – to Ty znasz osobę, której chcesz wysłać kwiaty i Twój wybór będzie najlepszym. Pamiętaj jednak, że pomimo tego możesz się z nami zawsze skonsultować.Nasi konsultanci z miłą chęcią pomogą Ci w wyborze odpowiedniego bukietu. Proponujemy również skorzystanie z opcji BUKIET DNIA – czyli najświeższych kwiatów z danego dnia, z których florystka wykona bukiet odpowiedni do wpisanej przez Ciebie okazjo, np. imienin.