kwiaciarnia kraków

Kwiaciarnia Kraków poleca Róże na każdą okazję

kwiaciarnia kraków
Róża to doskonała propozycja na każdą okazję. Trudno znaleźć osobę, która nie przepada za tymi kwiatami. Niezależnie od płci i wieku – jeśli nie wiemy, co lubi osoba którą chcemy obdarować, róże będą z pewnością bezpieczną propozycją. Kwiaciarnia Kraków przedstawia kilka propozycji bukietów.

Nowością w naszej ofercie są flowerboxy – piękne pudełka o aksamitnej fakturze wypełnione świeżymi, pięknymi różami. Tego typu pudełko z kwiatami jest wyjątkowe i bardzo ekskluzywne. Warto jednak zaznaczyć, że taki flowerbox w naszej ofercie można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Więcej o pudełkach z kwiatami Flowerbox pisaliśmy TUTAJ

flowerbox Kolejną propozycją będą oczywiście różne odmiany bukietów z róż. Tutaj kwiaciarnia Kraków ma ich bardzo dużo w swojej ofercie. W zależności od okazji, charakteru uroczystości i naszych intencji musimy zastanowić się w jakim kolorze chcielibyśmy podarować róże. Jak wiadomo czerwone róże głównie kojarzone są z okazywaniem miłości – róże na walentynki, dzień kobiet, dzień matki, bez okazji bądź na inną okazję kwiaciarnia Kraków może doręczyć zamówienie na bukiet róż i nie tylko na terenie każdej dzielnicy Krakowa oraz na terenie całej Polski.

Niezależnie od lokalizacji, czy chcemy kwiaty do Krakowa czy też do innego miejsca w Polsce dostawa wynosi 0zł. Kwiaciarnia Kraków pozwoli Ci zamówić w prosty sposób przez internet kwiaty w dowolne miejsce w Polsce. Działamy od 2009 roku i mamy bazę blisko 1500 kwiaciarń w całym kraju. Dzięki temu kwiaty możemy doręczyć już w 2 godziny od momentu otrzymania wpłaty w zależności od wybranej oferty. Jako jedyni mamy również ofertę Pachnąca Przesyłka – kwiaty + wazon gratis gdzie do każdego bukietu w tej ofercie dołączany jest wazon. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań można skontaktować się za pośrednictwem poczty email- kwiatowi eksperci chętnie odpowiedzią na pytania.