flowerboxy

flowerboxy

Zamawiaj piękne flowerboxy – są już dostępne

W dniu dzisiejszym do szerokiej oferty naszej kwiaciarni dołączyły flowerboxy. Eleganckie pudełka z różami to doskonała propozycja dla każdego – dzięki najwyższej jakości stanowią piękną niespodziankę i mogą być oryginalną dekoracją mieszkania. Czym różnią się nasze flowerboxy? Każde pudełko otulone jest materiałem o fakturze aksamitu co sprawia, że mamy wrażenie do czynienia z produktem naprawdę ekskluzywnym. Warto tutaj dodać, że pudełka w naszej ofercie przy okazji są w atrakcyjnych cenach.

Nasze flowerboxy to idealny stosunek ceny do jakości – produkt premium w atrakcyjnej cenie. Warto zatem zrobić taką niespodziankę najbliższej osobie. Taki flowerbox dla ukochanej, mamy, babci będzie doskonałą i ciekawą alternatywą od klasycznego bukietu kwiatów. Z całą pewnością najbliższa osoba będzie zaskoczona otrzymując taką niespodziankę. Do każdego pudełka kwiatów możesz dodać czekoladki które będą słodkim dodatkiem do prezentu. Wszystko będzie odpowiednio spakowane, zabezpieczone i wysłane pod wskazany adres.

Każde pudełko możemy doręczyć na terenie całej Polski za 0zł. Niezależnie od tego, czy zamawiasz do dużego miasta, czy do małej wioski – nie doliczamy dodatkowej opłaty za transport. Do każdego zamówienia możesz za darmo dołączyć zupełnie za darmo wysokiej jakości drukowany bilecik. Wybierasz wielkość pudełka, kolor róż, podajesz adres i bilecik – niezbędne minimum formalności. Po otrzymaniu wpłaty możemy przystąpić do realizacji. Sprawdź ofertę naszej kwiaciarni internetowej i przekonaj się, że warto zamawiać flowerboxy i nie tylko.