kwiaciarnia internetowa

kwiaciarnia internetowa Dlaczego nasza Kwiaciarnia Internetowa?

Działamy na rynku od 2009 roku doręczając tysiące uśmiechów. Zdajemy sobie sprawę z tego ile emocji kryje się za każdym zamówieniem, dlatego nasza kwiaciarnia internetowa dba o najwyższą jakość każdej przesyłki. Za każdym zamówieniem kryje się inna historia- miłość, podziękowania, życzenia, smutek, żałoba. Doręczamy kwiaty na urodziny, imieniny, inne okazje i oczywiście bez okazji również.

Zamówienia realizujemy w zależności od wybranej oferty albo poprzez lokalne kwiaciarnie partnerskie, albo poprzez firmę kurierską DPD. Niezależnie od wybranej oferty możesz mieć pewność najwyższej jakości. W całej Polsce mamy sieć ponad 1500 kwiaciarń partnerskich które realizują zlecenie. Dzięki temu oraz współpracy z profesjonalną firmą kurierską nasza kwiaciarnia internetowa doręcza kwiaty za 0zł w całej Polsce nawet w 2 godziny.

Żadnych ukrytych kosztów- dbamy o to, by nasza oferta była jasna i przejrzysta. Cena widoczna na stronie jest ceną ostateczną- w zależności od wybranej wersji bukietu i dodatków cena wyświetli się od razu na stronie produktu. Nie zaskoczymy dopłatą za dostawę do mniejszej miejscowości ani też nie doliczamy dopłat za wybranie orientacyjnych godzin dostawy.

W naszej ofercie mamy szeroką gamę produktów- bukiety z kwiatów mieszanych, z jednego rodzaju kwiatów, wyjątkowe flowerboxy o których pisaliśmy TUTAJ, bukiety z wazonami gratis. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza kwiaciarnia internetowa umożliwia złożenie zamówienia na kwiaty online w prosty sposób.