dostawa kwiatów

Jaki obszar obejmuje nasza dostawa kwiatów? dostawa kwiatów

Nasza kwiaciarnia internetowa funkcjonuje od 2009 roku. Od momentu powstania zawsze kładziemy nacisk na to, aby każde zamówienie zostało zrealizowane na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu przez te wszystkie lata stale rozwijaliśmy naszą bazę kwiaciarń partnerskich oraz ofertę dobierając do współpracy najlepsze kwiaciarnie. Dzięki temu dostawa kwiatów może być szybka i przyjemna.

Gdzie jednak działa nasza dostawa kwiatów? Otóż nasza kwiaciarnia internetowa doręcza kwiaty i prezenty na terenie całej Polski. Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić kwiaty do Poznania, Warszawy, Gdańska, Zakopanego czy do maleńkiej wioski – dzięki rozbudowanej bazie kwiaciarń jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w każdy zakątek kraju. W zależności od lokalizacji i ilości zamówień danego dnia Twoje zamówienie możemy doręczyć nawet w 2 godziny od momentu otrzymania wpłaty. Doręczamy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu niespodziankę bliskiej osobie możesz zrobić w dowolnym momencie.

Dlaczego nasza dostawa kwiatów? Nasza kwiaciarnia online traktuje każde zamówienie indywidualnie dbając, aby zostało zrealizowane na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo do naszych zamówień nie doliczamy kosztów transportu – płacisz tyle, ile widzisz na stronie bez ukrytych opłat np. za dostawę do mniejszej miejscowości. Nie doliczamy opłat za preferowane godziny dostawy. Do bukietu można dołączyć jeden z prezentów dostępnych na naszej stronie- np. baloniki, czekoladki, dodatek w kształcie serca którym mogą być czekoladki w kształcie serca lub pluszowe serce. Dodatkowo oczywiście można również zamówić wazon i maskotkę. Składanie zamówień na naszej stronie jest bardzo proste i intuicyjne. Formularz jest uproszczony do niezbędnego minimum. Takie zamówienie odpowiednio i starannie przygotowane będzie doręczone pod wskazany adres na terenie Polski. Oczywiście każde zamówienie jest anonimowe- osoba która otrzymuje bukiet wie wyłącznie tyle, ile jest w bileciku.

W przypadku niestandardowych zamówień zachęcamy do kontaktu z nami, np. za pośrednictwem poczty email. Dzięki nam zamówisz kwiaty w prosty i szybki sposób w atrakcyjnej cenie, w dowolne miejsce w Polsce.