wysyłka kwiatów

Jak wysyłka kwiatów wygląda w Polsce?

wysyłka kwiatów Pewnie wielu z naszych klientów zastanawia się w jaki sposób działa wysyłka kwiatów w całej Polsce. Postaramy się w tym tekście opisać zasady wysyłki kwiatów w dowolny zakątek Polski.

Najważniejsze jest podanie prawidłowego adresu wysyłki- z prawidłowym kodem pocztowym i pełnymi prawidłowymi danymi. Niestety pomyłka w postaci np. niewpisania numeru mieszkania może skutecznie uniemożliwić doręczenie w przypadku braku kontaktu z odbiorcą i nadawcą. Dlatego ważnym jest, aby przejrzeć przed zatwierdzeniem zamówienia wpisane dane aby wysyłka kwiatów mogła bezpiecznie dotrzeć. Kiedy zamówienie jest już złożone i opłacone można przystąpić do jego realizacji. Wyszukiwana jest wtedy najbliższa lokalna kwiaciarnia z którą współpracujemy i to jej przekazywane jest zlecenie. Kwiaciarnia przygotowuje bukiet i organizuje transport z doręczeniem- najczęściej jest to kurier kwiaciarni. Bardzo rozbudowana baza kwiaciarń partnerskich pozwala na realizację zamówień w najodleglejsze zakątki kraju 7 dni w tygodniu nawet w 2 godziny i bez dodatkowych opłat dla klienta.

W inny sposób doręczane są produkty z oferty Pachnąca Przesyłka- kwiaty+wazon gratis – te produkty doręczane są przez firmę kurierską DPD i nadawane są z jednej kwiaciarni na całą Polskę. Kwiaty są odpowiednio zabezpieczone w pudełkach i mają dostęp do wody. W ten sposób zabezpieczenia sprawa, że wysyłka kwiatów jest bezpieczna. Te produkty doręczamy od wtorku do piątku.

Niezależnie od wybranej oferty doręczamy na terenie całej Polski za 0zł. Dodatkowo warto pamiętać, że miejsce składania zamówienia nie ma znaczenia- można złożyć u nas zamówienie z dowolnego miejsca na świecie a my mając wpłatę uszczęśliwimy odbiorcę pod wskazanym adresem w Polsce. Składając zamówienie wybiera się datę dostawy oraz orientacyjne godziny. Zobacz jakie to proste