prezenty firmowe

Najlepsze pomysły na prezenty firmowe

prezenty firmowe Każdy z nas lubi być doceniany. Istnieje wiele sposobów na to, by pracodawca mógł okazać swojemu pracownikowi, kontrahentowi jak bardzo go docenia i szanuje. Jednym z takich pomysłów są prezenty firmowe. Które są jednak najlepsze?

Bardzo popularnym prezentem wręczanym przez firmy są kwiaty dla młodych mam. Jest to rozwiązanie, które zyskuje na popularności i coraz więcej firm korzysta z doręczeń bukietów zamawiając takie prezenty firmowe. W naszej kwiaciarni internetowej mamy możliwość przygotowania specjalnej oferty skrojonej pod budżet i oczekiwania firmy. Dzięki naszej ofercie Pachnąca Przesyłka wysyłanej firmą kurierską oprócz kwiatów możemy dodać dowolny dodatek, np. maskotka. Może to też być prezent firmowy przesłany do nas, który zostanie przekazany razem z kwiatami. Dodatkowo w tej ofercie mamy możliwość nadrukowania na bileciku logo firmy. W zależności od oczekiwań do kwiatów może być dołączony wazon gratis. Warto się z nami skontaktować, aby poznać wszystkie szczegóły.

Oczywiście bukiety jako prezenty firmowe warto doręczać nie tylko z okazji narodzin dziecka. Przykładowo wysyłając kwiaty z okazji urodzin lub imienin naszym kontrahentom dbamy o nasz dobry wizerunek. Okazujemy im w ten sposób szacunek i pokazujemy, że o nich pamiętamy co jest zawsze dobrze odbierane. Jeśli wiemy, że z różnych powodów kwiaty nie będą mile przyjęte przez daną osobę, dobrą alternatywą może być kosz delikatesowy. Taka pieczołowicie przygotowana niespodzianka z najwyższej jakości składników będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego. W przypadku koszy delikatesowych również mamy możliwość stworzenia indywidualnych propozycji oraz nadruku logo firmy na bileciku.

Warto dodać, że jak najbardziej do każdego zamówienia możemy wystawić fakturę- nie ma z tym żadnego problemu. Dodatkowo takie prezenty firmowe możesz zamówić na fakturę z odroczonym terminem płatności. W tym wypadku szczegóły ustalane są indywidualnie. Jak widać kwiaciarnia internetowa prezenty firmowe może doręczać w wielu opcjach, dodatkowo na terenie całej Polski. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami