prezenty dla firm

Prezenty dla firm – gdzie zamówić? prezenty dla firm

Chcąc zrobić niespodziankę naszemu pracownikowi, kontrahentowi często zastanawiamy się w jaki sposób to zrobić. Dzięki naszej kwiaciarni internetowej takie prezenty dla firm można zamówić w prosty i szybki sposób.

Jakie prezenty dla firm są jednak najlepsze? W naszej kwiaciarni można zamówić najróżniejsze kompozycje kwiatowe- bukiety, wiązanki, kosze kwiatów. W naszej ofercie mamy również rośliny a także flowerboxy i kosze delikatesowe. Piękny bukiet ułożony z świeżych kwiatów z całą pewnością ucieszy każdego.

W naszej kwiaciarni online można również zamówić zestawy narodzinowe- elegancki bukiet w stosownych kolorach wraz z maskotką do wyboru- różową lub niebieską dla chłopczyka lub dziewczynki. Taki zestaw to doskonała propozycja dla pogratulowania pracownikowi nowego dziecka. Takie prezenty dla firm obdarowany pracownik będzie wspominał bardzo długo i miło. Maskotka jest wysokiej jakości i przyjemna w dotyku.

Dzięki naszej ofercie Pachnąca Przesyłka w atrakcyjnej cenie możemy doręczyć m.in. wspomniany zestaw dodając do niego wazon gratis. Do każdego bukietu z tej oferty możemy dołączyć wazon gratis, bilecik o fakturze płótna z wydrukowaną treścią- tutaj możemy dodać np. logo firmy. Oprócz tego możemy po ustaleniu dodać dowolny inny dodatek który zmieści się w naszej przesyłce.

Niezależnie od tego, czy wybierasz produkt z naszej oferty, czy zależy Ci na indywidualnej wycenie zamówienie składa się w prosty sposób. Można je przesłać korzystając z naszej poczty email. Kwiatowa przesyłka będzie mogła zostać doręczona na terenie całej Polski. Nie doliczamy dodatkowych opłat za dowóz, w zależności od wybranej oferty doręczamy 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu