Zapraszamy do wyboru jednego z ponad 130 wzorów bukietów, które dodaliśmy do naszej oferty. Wsłuchujemy się w Wasze sugestie i pomysły – dodajemy do naszej oferty bukiety, które chcecie wysyłać. Nie tylko bukiety z róż (chociaż jest to zdecydowana większość). Bardzo polecamy na taką okazję bukiet z tulipanami, słonecznikiem, alstromerią czy frezją. Urodziny są raz w roku, także nie zapomnij o Bliskiej Ci osobie w ten ważny dla niej dzień i wyślij piękny bukiet kwiatów.

Szukasz najlepszego prezentu z okazji Urodzin? Bliska Ci osoba ma dzisiaj lub w najbliższym czasie urodziny i chcesz podarować jej piękne kwiaty? Wybierz jedną z poniższych propozycji – są to najczęściej wybierane na tę okazję kwiaty przez naszych klientów. Na Urodziny zawsze dobrym wyborem będą róże, lub bukiety mieszane i kosze. Dla kobiet- polecamy kolorystykę różową / czerwoną. Dla mężczyzn – kolor biały / niebieski jest jak najbardziej wskazany.

Oczywiście do każdego bukietu dołączamy bilecik, którego tekst możesz podać. Możesz oczywiście wysłać zamówienie anonimowo (Cichy Wielbiciel :-). Jeżeli chcesz zobaczyć pełną ofertę urodzinową po prostu kliknij TUTAJ.