Wysyłanie kwiatów powinno być samą przyjemnością! Kwiaciarnia Łódź to idealne miejsce na wysłanie kwiatów właśnie do tego śląskiego miasta. Kwiaty na Urodziny, Bukiety z Róż i świetne propozycje dla Zakochanych i na każdą możliwą okazję! Tylko u nas przesyłka kwiatowa sprawi wiele radości Bliskiej Ci osobie – każda dzielnica 7 dni w tygodniu, doręczmy piękny bukiet w dowolny dzień w Łodzi i okolicach. Dostawa jest darmowa. Sprawdź nas – mamy najlepsze ceny i warunki i najpiękniejsze kwiaty. Kwiaciarnia w Łodzi pozwoli Ci wysłać piękny prezent Twoim Bliskim. Złóż zamówienie już teraz. Łódź to piękne miasto, zasługuje na jeszcze piękniejsze kwiaty! Współpracujemy z najpewniejszą kwiaciarnią w Łodzi. Zamów teraz i przekonaj się sam.

Kwiaciarnia Łódź, Kwiaciarnia Wysyłkowa – Ładne bukiety, Szybka Dostawa!
Wysyłkę kwiatów zapewniają : DPD Polska, Poczta Polska, Kurier kwiaciarni lokalnej. Kwiatowa Wysyłka z gwarancją dostawy.
Łódź to piękne miasto położone w centralnej części kraju, w województwie łódzkim. Pod względem liczby ludności Łódź zajmuje 3 miejsce w Polsce (po Warszawie i Krakowie). W jego wnętrzu pojawia się wiele cennych zabytków, atrakcji turystycznych, a zarazem ciekawych budynków architektonicznych. Pojawia się tutaj aż 6 uczelni państwowych i 22 prywatne szkoły, przez co miasto jest oblegane przez wielu studentów. W Łodzi rozwija się prężnie przemysł filmowy i włókienniczy. W pobliżu znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź-Lublinek imienia Władysława Reymonta. Także i tutaj wysila się nasza kwiaciarnia internetowa!

Posiadamy kwiaciarnię, która na terenie całego miasta Łódź i całej Polski dostarcza świeże kwiaty do każdego miejsca. Tak udało się nam stworzyć wyjątkową kwiaciarnię internetową, która zrzesza najlepsze kwiaciarnie w całym kraju, które zawsze są do Państwa dyspozycji. Zamówienie bukietu dla bliskiej osoby na każdą okazję jest możliwe już bez wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się online, co stanowi dla Państwa i dla nas duże ułatwienie. Po złożeniu zamówienia nasza Kwiatowa Przesyłka Łódź dba o szybki transport kwiatów, bukietów i wieńców w przeciągu 2 godzin. Dzięki temu udaje się nam sprawdzić uśmiech wielu Państwa bliskim krewnym, przyjaciołom i partnerom biznesowym. Dodatkowo regularnie dostarczamy większą ilość kwiatów na takie uroczystości, jak ślub, rocznica, pogrzeb i wiele innych.

Nasi klienci nie muszą obawiać się, że przesyłka nie dotrzeć na czas bądź nie będzie ciekawie wyglądać. Nasi pracownicy to doświadczeni, wieloletni floryści, którzy do realizacji każdego zamówienia podchodzą z prawdziwą pasją. W naszym asortymencie posiadamy więc tylko świeże cięte kwiaty, które do trafiają do Państwa odbiorców w idealnym stanie. Taki poziom utrzymujemy przez cały czas, dzięki czemu na polskim rynku wysilamy się już od wielu lat. Dzięki temu udało się nam przygotować dla Klientów prosty system zamawiania kwiatów w sklepie internetowym kwiaciarni w Łodzi. Dzięki niemu zawsze można zrealizować zamówienie na wybrane bukiety kwiatów i od razu zadbać o płatność. Wprowadziliśmy nowoczesne płatności do naszego sklepu, a mianowicie: Tpay dzięki któremu szybko złożymy przelew z naszego banku oraz Payu i PayPal. Oferujemy także opłacenie zamówienia za pomocą zwyczajnego przelewu w poczcie polskiej na terenie całego kraju bądź w pobliskim banku. Takie dopasowanie się do potrzeb Klientów sprawiło, że nasz sklep online kwiaciarni w Łodzi rozwija się na bieżąco. Przygotowaliśmy piękne gotowe propozycje nowych bukietów na różne okazje, więc zachęcamy, aby je przejrzeć. Dodatkowo zawsze mogą Państwo samodzielnie przygotować bukiet, w którym pojawią się odpowiednie kwiaty.

Nasza usługa florystyczna przyjmuje zamówienia na przesyłki z kwiatami na każdą okazję (Dzień Babci, Wielkanoc, Walentynki, Boże Narodzenie, narodziny dziecka, ślub, podziękowania, przeprosiny, wyznania miłosne). Posiadamy wyszkolonych florystów, którzy idealnie zadbają o przygotowanie pięknych bukietów kwiatów. Natomiast wyszkoleni kurierzy zawsze dostarczą je we wskazany przez Państwa adres na terytorium Polski. Kwiaty dostarczamy na terenie wszystkich dzielnic w Łodzi, takich jak: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew.

Ale na tym nie koniec, ponieważ nasze kwiaty można zamówić z dowolnego miejsca na całym świecie. Obsługujemy więc również klientów zagranicznych. W ten sposób udaje się nam spełniać potrzeby i oczekiwania klientów indywidualnych (osób prywatnych) oraz klientów firmowych. Dla tej drugiej grupy chętnie przygotowaliśmy faktury z 14 dniowym terminem płatności, więc nie oczekujemy natychmiastowej płatności. Dodatkowo klienci firmowi mogą liczyć na rabat, który czasami wynosi do 25% wartości zamówienia w naszej kwiaciarni online.

Zawsze zależy nam na tym, aby dostawa kwiatów przebiegała szybko i precyzyjnie. Dzięki temu kwiaty i bukiety zachowują swoją świeżość, pięknie pachną, a dodatkowo docierają do odbiorców do 2.5 godziny od złożenia zamówienia. Dzieje się tak, gdy złożą Państwo zamówienie do godziny 17.00. Kwiaty Łódź dowozimy cały tydzień od godziny 9.00 do 20.00, więc jesteśmy do Państwa dyspozycji również w niedzielę. Można skierować do nas zapytanie o wysłanie kwiatów w nietypowa porę dnia, na przykład wcześnie rano bądź późno wieczorem. Nasi pracownicy chętnie się do tego ustosunkują, jeśli będzie to możliwe. Pomagamy Klientom, którzy chcą zaplanować wysyłkę kwiatów z większym wyprzedzeniem, jak i tych, którzy zamawiają na ostatnią chwilę. Sprawna i szybka dostawa pięknych bukietów kwiatów to dewiza działalności naszej kwiaciarni internetowej. Posiadamy kwiaty w każdym mieście w Polsce, co oznacza, że ich wysyłką rodzimy sobie także w miejscowości Łódź.

Podczas składania zamówienia w sklepie internetowym wymagamy przedstawienia danych nadawcy i odbiorcy (imię i nazwisko, telefon, email). Ułatwiają nam kontaktowanie się z Państwem w ramach realizacji zamówienia na wysyłkę bukietu kwiatów. Te dane przekazujemy do partnerskich kwiaciarni, które następnie mogą przejść szybko do zrealizowania zamówienia i doręczenia kwiatów. Danych nabywcy nigdy nie przekazujemy odbiorcom przesyłek kwiatowych, pozostają tylko w naszym systemie.

Posiadamy różnorodne bukiety, zarówno mieszane, jak i kosze oraz bukiety wykonane z samych róż. Ilość doręczanych kwiatów jest zależna od Państwa oczekiwań.

W czasie składania zamówienia w naszym serwisie są Państwo otrzymują państwo dostęp do bezpiecznej płatności. Do dyspozycji jest przelew internetowy bądź za pomocą karty debetowej czy kredytowej. Można również dokonać przelewu tradycyjnego w poczcie bądź w banku. Po przyjęciu płatności od razu przechodzimy do przygotowania kwiatów i ich wysyłki. Najszybciej obsługujmy tutaj klientów firmowych, którym zapewniam 2 tygodniowy okres płatności oraz klientów indywidualnych decydujących się na wykorzystanie szybkich płatności elektronicznych (tpay, paypal, payu). W przypadku przelewu na poczcie bądź w standardowym banku czas oczekiwania na płatność wynosi zazwyczaj 24 godziny.

Kwiatowa przesyłka jest prowadzona przez naszą kwiaciarnię, aby sprawiać miłą niespodziankę naszym bliskim. W ofercie przedstawiamy unikalne i zachwycające bukiety kwiatów. Posiadamy również ciekawe pomysły na prezent, jak czekoladki, kosze delikatesowe, biżuterię czy nawet bieliznę. Dostawa takich kwiatów i prezentów do domu odbywa się we wszystkich województwach w Polsce, więc również w województwie Łódzkim. Płacą Państwo tylko za wybrane bukiety, a następnie realizacją zamówienia zajmują się nasze kwiaciarnie partnerskie występujące w każdym mieście, których transportem zajmują się wyszkoleni kurierzy kwiatowi. Jesteśmy zawsze punktualni, także gdy przesyłka kwiatowa jest realizowana w dniu złożenia zamówienia.

Gwarantujemy Państwu, że zamówienie zrealizujemy dbając o wszelkie szczegóły. Dołączymy również, jeśli trzeba, dodatkową karteczkę bądź bilecik do bukietu kwiatów. Cechujemy się od lat indywidualnym podejściem do każdego klienta, więc zawsze jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje. Chętnie pomożemy w zaskoczeniu obdarowanej osoby, a zarazem w przygotowaniu się do każdej uroczystości i święta!

Gdzie znajduje się nasz punkt?